Apie IZOputas

Pažiūrėkite, kaip tai atrodo praktiškai – su purškiamo poliuretano putomis dirba mūsų apšiltinimo specialistai.

Šiltinimas poliuretano putomis. Pagrindiniai privalumai.

1. Namo šiltinimas be siūlių ir tarpų. Maksimalus šiltinimo efektyvumas

Užpurškus IZOputas® susidaro ištisinis besiūlis izoliacinis sluoksnis be „energiją švaistančių“ šilumos tiltelių.

Purškiamos poliuretano putos pasižymi ypač mažu šilumos laidumu, kurio nepasiekia jokia kita įprasta izoliacinė medžiaga.

Apšiltinimas poliuretano putomis. IZOputos.

2. Nedidelis izoliacinės medžiagos storis ir svoris

Taupoma brangi erdvė. Dėl nedidelio IZOputų® svorio statybinės konstrukcijos papildomai apkraunamos neženkliai. Tai užtikrina didesnį saugumą plokštiesiems stogams, pvz., kai jiems tenka didelė sniego apkrova.

3. Sunkiai pasiekiamų statybinių konstrukcijų šiltinimas

„Skystojo“ įrengimo būdo dėka, galimas kritinių, nepasiekiamų arba išgaubtų vietų apšiltinimas – nebereikia pjaustyti.

Apšiltinimas poliuretano putomis. IZOputos.

4. Puikus poliuretano putų sukibimas su pagrindu

IZOputos® prilimpa lyg antra oda ir tinka beveik visiems pagrindams, pvz., medienos plokštėms, difuzinei plėvelei, mūrui, betonui.

5. Paprastas transportavimas ir mažesnis sandėliavimo poreikis

IZOputos® transportuojamos statinėse skystoje būklėje, todėl vienu metu galima atvežti labai didelį kiekį šiltinimo medžiagos (2 statinės po 200 litrų žaliavos = 8,5-12,4 m3  šiltinimo medžiagos).

6. Greitas padengimas

Patyrusi brigada IZOputų® purškimo įrenginiu per dieną gali  padengti purškiamomis poliuretano putomis nuo 50 iki 300 m2 stogo ploto (priklausomai nuo stogo konstrukcijos ir šiltinimo dangos storio).

Apšiltinimas poliuretano putomis. IZOputos.

7. Purškiamas poliuretanas ilgina pastatų tarnavimo amžių

Kietos, stabilios, uždarų porų struktūros purškiamos poliuretano putos neabejotinai pagerina statinio konstrukciją ir ilgina statinių tarnavimo amžių.

8. Patikimas ir kvalifikuotas įrengimas

Sertifikuoti ir turintys praktinę patirtį specialistai garantuoja, kad IZOputos® bus užpurkštos tiksliai ir patikimai. Kadangi poliuretano putos atvežamos skystu pavidalu ir gaminamos tik pačiame objekte, labai svarbu, kad tai atliktų profesionalai ir būtų tiksliai laikomasi technologijos.

9. Nuo 2016m. naujai statybai yra privalomi sandarumo testai. Konstrukcijos, apšiltintos 4 cm. storio Izoputomis® garantuoja 100% sandarumą.

Uždarų porų poliuretanas NĖRA garo ir hidro izoliacinė medžiaga (uždarų porų poliuretanas „kvėpuoja“). 

Apšiltinimas poliuretano putomis. IZOputos.
IZOputos® – pritaikytos vidaus bei išorės sienų šiltinimui, iš apačios ir viršaus įrengiant lubų ar grindų šilumos izoliaciją.

10. Paruošimo technologija ir ekonomiškumas, panaudojant purškiamą poliuretaną vidaus patalpose yra kur kas geresnis, nei naudojant kitas izoliacines medžiagas.

IZOputos® – modernių ir šiuolaikiškų architektų, projektuotojų, namų ūkio valdytojų, statybos bendrovių ir kitų verslo subjektų pasirinkimas. Apšiltinimą purškiamomis poliuretano putomis naudoja profesionalai, kuriems rūpi ne vienadienis sandėris, o ilgalaikis bendradarbiavimas ir kliento gerovė.

11. Mūsų profesionalų purškiamos poliuretano putos leis jums būti ramiems dėl apšiltinimo kokybės bei ilgaamžiškumo.

IZOputos®– dvikomponentė poliuretaninė sistema (poliolis ir izocianatas), susidaranti sumaišius dvi iš pradžių takias medžiagas. Sumaišius abu komponentus, susidaro reaguojantis mišinys, kuris išsiskiriant šilumai putoja. Reakcijos fazės pabaigoje putos ima stingti ir sukietėja.

Purškiamųjų putų sistema IZOputos® – (nuo 90%) uždarų porų kietosios poliuretano putos. Putos purškiamos aukšto slėgio įranga šildant komponentus ir maišant juos santykiu 1:1 pagal tūrį.

12. Purškiamos putos užtikrina patikimą terminę apsaugą ir sandarumą, jei konstrukcija padengta bent dviem sluoksniais (4-6 cm. storio).

Medžiaga sudaro vienalytį, tolygų izoliacinį sluoksnį be siūlių ir tarpų, todėl objektą galima izoliuoti be šilumos tiltelių, atsirandančių dėl tvirtinimo elementų bei medžiagos nevienalytiškumo.

Purškiamosios putos yra idealus sprendimas įvairiausių rūšių paviršiams ir formoms, nes medžiaga prie pagrindo prisitaiko be tarpų.

13. Pagrindinis pritaikymas – gyvenamųjų,  gamybinių, pramoninių ar civilinių pastatų, fermų, laivų, talpyklų, šaldytuvų ir pan.: termo bei akustinei izoliacijai, sandarinimui.

IZOputos® paruošiamos pas užsakovą. Naudojamos profesionalaus vokiečių poliuretano gamintojo Lackfa, turinčio gamybos patirtį nuo 1945 metų, žaliavos.

Taikymo galimybės

Įvairiapusės IZOputų® sistemos taikymo galimybės aprėpia naujos statybos plokščiųjų stogų įrengimą ir senų pastatų plokščiųjų stogų sanavimą.

Dėl uždaros porų struktūros IZOputų® sistema yra atspari vandeniui ir tuo pat metu saugo nuo atmosferinio ir temperatūros poveikio. Naudojant sistemą plokščiųjų stogų išoriniam sluoksniui įrengti, putos padengiamos apsauginiu sluoksniu nuo UV spindulių poveikio.

Skysto reaguojančio mišinio paprasto paruošimo dėka putomis galima užpildyti net profilius (pvz., ritininių žaliuzių ir langų profilius) ir įvairiausias formas.


PARAŠYKITE MUMS

Patarsime, padėsime. Konsultuojame visais su šiltinimu susijusiais klausimais.

Vardas*

El. paštas*

Tel.nr.*

Žinutė

* - privalomi įvesti laukai

Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.