Šiltinimo sprendimai. Apšiltinimas poliuretano putomis.

Apšiltinimas putomis. IZOputos.
PLOKŠČIŲ STOGŲ ŠILTINIMAS
Patirtis rodo, kad palyginus su įprastais šiltinimo būdais, stogo izoliavimas purškiamomis putomis leidžia sutaupyti iki 80% laiko sąnaudų ir  iki 50% investicijų.
PLAČIAU
Apšiltinimas. Stogų šiltinimas
ŠLAITINIŲ STOGŲ ŠILTINIMAS
Apšiltinimas tarp gegnių – nebrangus ir nepriklausantis nuo oro sąlygų, taip pat efektyvus energiją taupantis stogo šiltinimo sprendimas. Dažniausiai stogo dangos nuimti nereikia.
PLAČIAU
Tinkuojamų sienų šiltinimas
TINKUOJAMŲ SIENŲ ŠILTINIMAS
Tinkuojamų sienų šiltinimas poliuretano putomis yra greitas, nenaudojamas karkasų, armavimo tinklelis, klijai, smeigės ir kiti kaiščiai, kurie mažina šilumos varžą.
PLAČIAU
Ventiliuojamų sienų šiltinimas
VENTILIUOJAMŲ SIENŲ ŠILTINIMAS
Individuali fasado įrengimo įvairovė. Nekyla techninių problemų dėl drėgmės. Užtikrinta statybinių konstrukcijų apsauga. Atsparumas atmosferos reiškiniams ir puvimui. Garantuotas sienų sandarumas (nuo 4cm. storio)
PLAČIAU
Sienų oro tarpų užpildymas
SIENŲ ORO TARPŲ UŽPILDYMAS
Šiltiname namo sienas, užpildydami oro tarpus injektuojamomis poliuretano putomis (IZOputos®).
PLAČIAU
Lubų apšiltinimas. Šiltinimas poliuretano putomis.
LUBŲ APŠILTINIMAS
Dažnai namai šlaitiniais stogais būna su neeksploatuojamomis palėpėmis. Žinant, kad šildomas ne namo plotas, o tūris, yra logiška šiltinti ne stogą, o perdangą.
PLAČIAU
Grindu apšiltinimas. Hidroizoliavimas. Poliuretano putos
GRINDŲ APŠILTINIMAS
Poliuretano putomis nesunkiai galima izoliuoti tokias sudėtingas ir sunkiai pasiekiamas vietas, kaip slenksčius, tarpatramius ar vamzdynus.
PLAČIAU
Fermų, sandėlių apšiltinimas
FERMŲ, SANDĖLIŲ APŠILTINIMAS
Atliekant pastatų šiltinimą naudojant purškiamąsias putas IZOputos®, bet kokią įmanomą išorinę geometriją ir stogą galima apšiltinti tiek iš vidaus, tiek ir iš lauko pusės.
PLAČIAU

PARAŠYKITE MUMS

Vardas*

El. paštas*

Tel.nr.*

Žinutė

* - privalomi įvesti laukai

Aš patvirtinu, kad esu susipažinęs su įmonėje taikoma Privatumo politika ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi ja remiantis.